5 טיפים לרכישת מזגן

5 טיפים לרכישת מזגן 

5 טיפים לרכישת מזגן מערכת מיזוג אוויר היא פתרון קירור אידיאלי במדינה עם אקלים חם כמו ישראל. אף על פי כן, רבים לא יודעים איך לבחור את המזגן שמתאים להם וההיצע המגוון שקיים בחנויות לא תמיד עוזר. בדיוק בגלל זה אספנו עבורכם 5 טיפים לרכישה מוצלחת:

  • התאימו את המזגן לצרכי הקירור או החימום

הכי חשוב להגדיר את אופי השימוש הצפוי במזגן ובעיקר את צרכי הקירור או החימום. הגדרה כזו תסייע לכם להשוות בין מזגן עילי ומיני מרכזי, או אולי לגלות שדווקא המזגן הרצפתי שהרבה פחות נפוץ בשנים האחרונות הוא הפתרון שמתאים עבורכם.

  • בדקו את הרעש

    5 טיפים לרכישת מזגן 

    5 טיפים לרכישת מזגן

קחו בחשבון שהפעלת מערכת מיזוג אוויר צפויה להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה שלכם בקיץ הקרוב. אל תקלו ראש בנתונים על הרעש ותנו עדיפות למזגן עם יחידת פנים וחוץ שקטה במיוחד.

  • בררו על נוחות ותפעול השימוש

מערכות מיזוג אוויר מציעות נוחות גבוהה ושימוש אידיאלי גם עבור ילדים ומבוגרים. כדאי לברר על נוחות ותפעול השימוש של דגמים מסוימים באמצעות ביקור באולמות התצוגה, התייעצות עם אנשי מקצוע וקבלת המלצות מחברים, קרובים או אנשים אחרים שניתן לסמוך עליהם.

  • קראו על צריכת אנרגיה

כל יצרן של מערכת מיזוג אוויר מחויב לפרסם את צריכת האנרגיה. את הנתונים על צריכת האנרגיה תוכלו למצוא על גבי המוצר ובמילים פשוטות, תוך השוואה לסטנדרטים המקובלים בענף.

קראו על צריכת האנרגיה וזכרו שיש לזה השפעה ישירה על איכות החיים ועל הוצאות החשמל שלכם. כמו כן, צריכת אנרגיה יעילה לא אמורה לבוא על חשבון ביצועים מעולים של המזגן ואין מקום לפשרות בכל הנוגע לבחירת מערכות מיזוג אוויר חדשות.

  • בדקו את המחיר של המזגן וההתקנה

הטעות הנפוצה היא לבחור מערכת מיזוג אוויר לפי עלויות הרכישה בלבד, בעוד בפועל יש צורך להתייחס גם לעלויות ההתקנה. בדקו מראש כמה יעלה לכם להתקין את המזגן ומה תקופת האחריות שניתנת על ידי היצרן. גם בנושא הזה תוכלו לאסוף מידע באמצעות אתרי האינטרנט שעוסקים בתחום או הרשתות החברתיות.

Related Post