קירור תעשייתי בבתי אבות

קירור תעשייתי בבתי אבות

מקרר תעשייתי מיועד למוסדות ציבור ובין היתר מתאים גם עבור בתי מלון, בתי אירוע ובתי אבות. הייחודיות של מקרר מן הסוג הזה בבתי אבות באה לידי ביטוי בהיבטים הבאים:

א. שמירה על מזון בטמפרטורות מסוימות – התפקיד העיקרי של מקרר תעשייתי הוא לשמור על המזון בטמפרטורות מסוימות ולפי הוראות היצרן. בבתי אבות יש לתפקיד הזה משמעות מיוחדת. פערים של טמפרטורות בודדות עלולים לגרום נזקים בלתי הפיכים למזון. היות ומדובר על קהל יעד הכולל קשישים, זקנים ובעלי מוגבלויות, חשוב להיזהר בשמירה על המזון ולהקפיד על הטמפרטורות הרצויות.

ב. זמינות סוגים שונים של מזון וחומרי גלם – מקרר של בתי אבות נדרש להכיל סוגים שונים של מזון וחומרי גלם. חשוב לבחור את המקרר לפי היעילות האנרגטית והמפרט הטכני. בחלק מהמקררים ניתן להכיל גם מוצרים קפואים וגם מוצרים לקירור בסיסי בלבד. הנציג של בית אבות יכול להתרשם מקטלוג הדגמים של מוצרים בתחום הקירור התעשייתי ולבחור את המוצר היעיל ביותר.

ג. תפעול פשוט ותחזוקה בסיסית – אין סיבה לפרוץ את מסגרת התקציב של בתי אבות לטובת רכישת פתרונות קירור תעשייתי. כיום ניתן להשיג מקררים הדורשים תפעול פשוט ותחזוקה בסיסית בלבד. מקררים אלו יכולים לשרת את צרכי המוסדות ובתי האבות לאורך שנים. אלו פתרונות קירור יעילים, חזקים ועמידים העולים בקנה אחד עם הצרכים של בתי אבות בכל רחבי הארץ.

כיצד בוחרים מקרר תעשייתי לבתי אבות?

אנשי התחזוקה של בתי אבות הם אלו שאחראיים בדרך כלל על בחירת הדגם והמקרר. הם יכולים לעשות זאת באמצעות התייעצות עם אנשי מקצוע, לקרוא מידע טכני באתרי אינטרנט או לחילופין להתרשם בעצמם מקטלוג המוצרים הקיים. עליהם להציב בראש ובראשונה את צרכי בית האבות ולהגדיר את מסגרת התקציב. לאחר מכן ניתן להשוות בין מקררים לפי פרמטרים של רעש, צריכת אנרגיה, אחריות, מחיר ועלויות התקנה.

לסיכום, בבתי אבות משתמשים בפתרונות קירור תעשייתי כדי לתת מענה על צרכים מגוונים. הפתרון העיקרי העומד לרשות בית אבות הוא מקרר תעשייתי המציע תכונות מתקדמות וחסכוניות.

המאמר באדיבות מילניום מיזוג אוויר

Related Post

מסנן פחם פעיל

מסנן פחם פעיל – המדריך המלא לבחירת פילטר פחם איכותימסנן פחם פעיל – המדריך המלא לבחירת פילטר פחם איכותי

היכרות עם המאפיינים השונים של פילטר פחם פעיל היא דרך טובה לטהר ריחות ולשמור על אזורי גידול. במאמר הבא נסביר על מאפייני המוצר ונבין כיצד לבחור אותו המטרה העיקרית של