יתרונות לשימוש במערכות סינון אוויר

מערכת לסינון האוויר

בשנתיים האחרונות בילינו הרבה זמן בבית בגלל הקורונה, שימוש במערכת סינון אוויר יכול להבטיח שהאוויר בחלל המגורים יישאר נקי מווירוסים מזיקים, חיידקים ומזהמים המסכנים את  הבריאות שלכם ושל היקרים לכם.

במאמר זה נספר לכם מה היתרונות של שימוש במערכת סינון אוויר בבית שלכם:

תפחיתו את הסיכון להידבק בנגיפים

רבים מהנגיפים שגורמים לנו לחלות נמצאים באוויר שאנו נושמים. כאשר מישהו חולה מתעטש או משתעל, הטיפות הנגועות נשארות באוויר ועשויות להישאף על ידי אדם אחר וכתוצאה מכך מתרחשת הדבקה וגורמת למחלה. מחלות החל מהצטננות ועד ל-COVID מתפשטות באמצעות העברה באוויר. מטהרי אוויר יכולים לעזור לצמצם את הסיכון להעברה באוויר של וירוסים נפוצים רבים.

 תקלו על תופעות הנובעות מאלרגיה 

בין אם אתם אלרגים לפרוות  בעלי חיים, אבקנים עונתיים או קרדית אבק, אלרגיות מופעלות בדרך כלל על ידי האוויר שאנו נושמים. מטהרי אוויר ביתיים מסננים ביעילות מגוון רחב של מזהמים הנישאים באוויר המובילים לתסמיני אלרגיה כמו עיניים דומעות, צפצופים, גודש באף ,פריחה בעור ואי נוחות כללית. מערכות טיהור אוויר יכולות לספק הקלה משמעותית לסובלים מאלרגיות .

 תמיכה למיזוג האוויר

אחד היתרונות ארוכי הטווח של מסנן אוויר הוא התמיכה שהוא מספק למערכת המיזוג, כמויות גדולות של זיהום אוויר בתוך הבית עלולות להפעיל עומס גדול על  מיזוג האוויר.

מסננים, מאווררים וחלקים אחרים של מערכת מיזוג האוויר שלך יתפקדו בצורה פחות יעילה כאשר הם סתומים באבק ומזהמים אחרים. מטהר אוויר יכול לעזור להאריך את חיי המזגנים על ידי הסרת מזהמים הנישאים באוויר שמוסיפים עומס נוסף על המזגנים.

בנוסף, אוויר סמיך במזהמים מקשה על מערכת מיזוג האוויר לקרר או לחמם. איכות אוויר ירודה בתוך הבית פירושה מערכת  מיזוג  פחות יעילה, ומסנן אוויר יכול לעזור למזגן  שלך לתפקד בצורה יעילה יותר.

הגנה עבור בעלי מערכת חיסונית חלשה אנשים חולים, קשישים או ילדים

רעלים בתוך הבית אינם בריאים לאנשים בכל גיל, אבל ישנם אנשים עם מערכת חיסונית חלשה, ילדים וקשישים הרגישים במיוחד להשפעות הרעות של מזהמים הנישאים באוויר. מערכת לסינון האוויר היא דרך מצויינת להגן  עליהם ולשמור עליהם בריאים.

תיהנו מבית עם ריח טוב יותר

אם אתם מעשנים או שיש לכם חיות מחמד, סביר להניח שהבית שלכם מכיל ריחות שקשה לנטרל, אחד היתרונות המפתיעים ביותר של שימוש במערכת סינון אוויר בבית, הוא שהמערכת יכולה להסיר חלקיקים בעלי ריח רע מהאוויר, ולהשאיר את הבית עם ריח רענן ונעים.

הקלו על תסמיני אסתמה ומנעו מחלות אחרות

איכות אוויר ירודה בתוך הבית מחמירה בעיות נשימה אצל אנשים עם אסתמה, ואף עלולה לגרום להתקף אסטמה ,השימוש במערכת סינון אוויר מפחיתה באופן ניכר את תסמיני האסטמה בילדים. אם אתה או אדם אהוב סובל מאסטמה, מערכת טיהור אוויר ביתית יכולה  להשפיע על  איכות החיים היומיומית .

איכות אוויר ירודה בתוך הבית עלולה לגרום לשלל בעיות בריאותיות, החל בחומרה מגירוי בעיניים, באף ובגרון ועד למחלות בדרכי הנשימה, מחלות לב וסרטן. חשיפה ממושכת למזהמים הנישאים באוויר לא מסוננים עלולה לשבש את הבריאות הכללית שלך. על ידי השקעה במערכת סינון אוויר תחזקו את הבריאות הכללית שלכם לשנים הבאות.

לאיכות האוויר שאנו נושמים יש השפעה רבה גם  על איכות השינה שלנו. מנוחה מספקת היא מרכיב קריטי לבריאות הכללית,  היא מפחיתה מחלות לב ומונעת השמנה. מיזוג אוויר עם מערכות סינון או טיהור אוויר יכולות לעזור לשפר את איכות השינה שלך ועל ידי כך לשפר את הבריאות שלך.

 הבית יהיה נקי מאבק 

 אם אתם רוצים להיפטר מאבק, מערכת מטהר אוויר יכולה  לעזור לכם. מערכת לסינון האוויר שואבת אבק ומזהמים אחרים הנישאים באוויר היישר מהאוויר, ולוכדת את החלקיקים בתוך מסננים פנימיים בתוך המכשיר. כך פחות אבק ימצא  את דרכו לפינות ברחבי הבית שלך והוא יהיה נקי יותר.

Related Post

הקמת חדרי קירורהקמת חדרי קירור

חדרי קירור משמשים למגוון רחב של תעשיות, בעיקר תעשיית המזון ותרופות, וההקמה שלהם לא פשוטה בכלל. הנה כמה פרטים שצריך לדעת על הקמת חדרי קירור והדרך המקצועית שבה היא מתבצעת.

טכנולוגיית VRFטכנולוגיית VRF

טכנולוגיות חדשות תמיד נכנסות לחיינו אך אחת מהטכנולוגיות הכי חשובות שהגיעו בשנים האחרונות היא טכנולוגיות האינוורטר. יכול להיות שהיא לא מוכרת לכם אך מה שבוודאות יהיה מוכר לכם זה מזגן